Bekar Çalışan Bayanlara

Bekar Çalışan Bayanlara

Pansiyonumuz Bekar ve Çalışan Bayanlara Hizmet vermektedir.

Apart Pansiyon

Apart Pansiyon

Pansiyonmuz Yaz Aylarında okullar kapandığında apart pansiyon hizmeti vermektedir.

Kız Pansiyonu

Kız Pansiyonu

Pansiyonumuz Ünye Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Hizmetleri doğrultusunda kız pansiyonu olarak kullanılmaktadır.

Suit Odalar

Suit Odalar

Pansiyonumuzda suit odalar bulunmaktadır.

Eren-1 ve Eren-2 Kız Pansiyonları

Eren-1 ve Eren-2 Kız Pansiyonları

Ünye İlçesinde iki adet pansiyonumuz bulunmaktadır.

 

Hakkımızda

Ünye Eren-2 Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apartları Konfor ve Güvenilirliği ile hizmetinizde…

Ünye Apart pansiyonlarıÜnye’de Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apart pansiyonları olarak faaliyet gösteren  EREN-1 ve EREN-2 Kız Öğrenci Apartlarımız,  başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek misafirlerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

SUİT ODALARA ÖZEL; Mutfak, Buzdolabı, Tuvalet ve Banyo, TV, Bazalı Ortapedik Yatak, Gardrop, Komidin, Sınırsız Kablosuz Ağ Bağlantısı.

 Ünye Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Apartları;
  • EREN-1: 1, 2 ve 3 kişilik,
  • EREN-2: 2 ve 3 kişilik ferah odaları,
  • Güneş enerjili merkezi ısıtma sistemi,
  • Asansör,
  • WİFİ (kablosuz) internet bağlantısı, 
  • Etüt salonu, dinlenme salonu,
  • Çamaşırhanesi ile konaklayanların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
Ayrıca EREN-1 Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ‘nin tam karşısında olup , şehir merkezi ve diğer bölgelere ulaşım için oldukça elverişli olan , tüm dolmuş ve otobüslerin hareket ettiği anayol üzerinde bulunmaktadır. Şehir merkezine yürüme mesafesi ile 15 dakika, dolmuş veya diğer taşıma araçları ile 5 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir. EREN-2 Pansiyonumuz, Devlet sahil yolu üzerinde yaklaşık fakülteye 500 m mesafededir.

Kız Öğrenci Apartımız, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır.Ünye Apart pansiyonları
Ünye Apart Pansiyonları kız öğrenciler için giriş saatleri Cuma-Cumartesi 24.00, hafta içi diğer günler 23.30, yurttan çıkış saati ise sabah 06.00′dır. Aynı zamanda her iki pansiyonumuzda Okul zamanlarında sadece Kız Yurdu olarak faaliyet göstermektedir.
Pansiyonumuzun çevresi güvenlik kameraları ile donatılmıştır. Aileleri unutmadık, okulların kapanmasıyla birlikte başlayan yaz aylarında , ailelerimiz konforlu ve ferah odalarımızda konaklayabilir, Ünye’nin tüm plajlarına 5-10 dakika yürüme mesafesi ile ulaşabilirler. Binamızın yan tarafında bulunan alışveriş merkezinde vakit geçirebilir , dilerseniz biraz daha uzağa giderek ağaçlık ve ferah alanlarda ailecek piknik ve kamp yaparak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.  Ayrıca her kişiye giysi dolabı, komidin, 1.sınıf ortopedik yatak verilmektedir. 24 saat sıcak su (güneş enerjili) ile ortak kullanıma sunulan banyomuz, klozetler,ve diğer banyo aksesuarları mevcuttur.

Kurucu Müdür: Muammer Eren Cep: 0530 692 37 48
Müdür Yrd.: Ümit Eren  0530 692 37 46 

Bir Cevap Yazın